Parašykite

+370 618 77600

Projektas "Čia mano kiemas"

Cia_mano_kiemas_logotipas2_2

Mūsų įmonės organizuojamo projekto  "Čia mano kiemas" bendra informacija: 

Koks tikslas?
Projekto „Čia mano kiemas“ tikslas - atnaujinti kuo daugiau sporto aikštelių, prisidėti prie vaikų ir jaunimo užimtumo, aktyvaus gyvenimo būdo skatinimo.

Kokia įranga bus naudojama?
Krepšinio aikštelėms atnaujinti naudojamos metalinės 120x90 cm lentos, antivandaliniai lankai ir metaliniai tinkliukai. Visos konstrukcijos sustiprintos ir pritaikytos tarnauti ilgai, eksploatuojant gatvės sąlygomis. 

Pilnas aikštelės komplektas:
Metalinė lenta;
Antivandalinis lankas;
Metalinis tinkliukas;

Ar galima įrengti ne tik krepšinio aikštelių atnaujinimą, bet ir, pavyzdžiui, lauko treniruoklių aikštelę pastatyti ar panašiai?
Taip, žinoma. Savo paramą galite skirti tam, kam Jūs norite. Mes padėsime viską suorganizuoti.

Kokios rėmimo sąlygos?
Rėmėjai gali įsigyti neribotą komplektų skaičių ir patys nustatyti, kurias krepšinio aikšteles atnaujinti. Ant kiekvienos krepšinio lentos bus tik jos rėmėjo logotipas. Visi rėmėjai bus patalpinti www.ciamanokiemas.lt pagrindiniame puslapyje ir rėmėjų skiltyje, taip pat patalpinta informacija projekto FACEBOOK  puslapyje.

Kiek tai kainuoja?
Vieno pilno krepšinio komplekto vertė yra 500Lt. Galėtume įrengti ir tvoreles, kad vaikai bežaisdami neįbėgtų į gatvę, antivandalinius suoliukus,kad būtų kur pailsėti. Tačiau ar tai kainuotų papildomai, priklausytų nuo to ar atsirastų norinčių paremti gaminiais, darbu ir panašiai. Kitokio tipo aikštelėms atrastume geriausius tiekėjų pasiūlymus.

Kokia dalis atitenka projekto organizatoriams?
Projekto organizatoriai visas administracines ir organizacines išlaidas padengia patys. Tad visa Jūsų parama bus skirta tik aikštelių sutvarkymui. Visa tai galėsime pagrįsti pirkimo dokumentais.

Ar galima prisijungti prie projekto ir tapti rėmėjais neparemiant pinigais?
Žinoma! Galite prisijungti prie mūsų organizuojant, skleidžiant informaciją, taip pat suteikdami reikalingą inventorių (pvz. bokšteliai, kranai, įrankiai ir pan.), produktus (pvz. dažai, suoliukai, tvoros ir pan.) ar paslaugas (aikštelių išvalymas, duobių užtaisymas, dažymas, montavimas ir pan.)

Kas organizuoja šį projektą?
Organizatoriai yra UAB „Kraustymo komanda“ (Martynas Vidžiūnas +370 618 77400).

Kur pervesti pinigus?
Pinigus pervesti galite pervesti žemiau nurodytais rekvizitais, tačiau prieš tai susisiekite su mumis dėl detalių suderinimo, kad nebūtų jau rezervuotos aikštelės, kurias norite sutvarkyti ir panašiai. Įmonėms rėmimo sumą galima išskaičiuoti iš pelno, todėl nereikia mokėti pelno mokesčio nuo rėmimo sumos.

Sporto klubas "Tavo iššūkis"
Įmonės kodas: 302761669
Adresas: Krymo g. 14-69, Šiauliai
A/s Nr.: LT927400040623623810
Danske Bank A/S Lietuvos filialas
B.k. 74000 

AtsiliepimaiSkaityti visus atsiliepimusAtsiųsti atsiliepimą

Dirba labai greitai ir organizuotai, malonu dirbti su tokia komanda. Gero biznio.
Genovaitė Buisson
 Esu labai patenkintas vyrų darbu. Dirba labai gerai, greitai, profesionaliai.
UAB "Baltika Lietuva"
 Super kraustymo komanda profesionaliai ir labai nuoširdžiai padėjo persikraustyti iš Roterdamo į Briuselį! Dar kartą ačiū! Kai reikės, pati vėl kreipsiuos ir kitiems rekomenduoju.
Vitalija
Dešimt balų!
Regina Astrauskienė
Daugiau ir lengviau rasti internete!
Mantas Bajalis
Labai kruopščiai ir sąžiningai atliktas darbas, malonu bendrauti.
Violeta Žilinskienė
Vikrūs vaikinai, greitai dirba. Geriausi  vertinimai.
Lidija K.
 Gerai dirba vyrukai. 
Valerija
10!!!! Šaunūs!
Raimonda Kaluginienė
Saunuoliai, puikiai susitvarko su dideliais atstumais, beto taupo klijento pinigus atsizvelgdami i laika. Didziausios rekomendacijos renkantis sia kompanija, kadangi kainos ir super kokybes santykis yra aiskiai matomas ir ivertinamas.
Paulius Vaitelis, statybos darbų vadovas
Užsakymo forma
m3
Pakavimas
Pakavimo medžiagos
Pakrovimas
Iškrovimas
- Privalomi laukai