Parašykite

+370 618 77600

Patarimai kraustantis

Inventorius

Mes Jums taip pat siūlome pasinaudoti profesionaliu kraustymosi inventoriumi bei medžiagomis. Tvirtos pakavimo dėžės, burbulinė plėvelė, stipri pakavimo juosta ar lipni plėvelė visuomet pravers pakuojant savo vertingus daiktus.

Pakavimo dėžės turėtų būti labai tvirtos. Tikrai netiks paprastos dėžės skirtos daržovėms, kurias Jūs parsinešėte iš maisto parduotuvės. Atitinkamo dydžio gofrokartono dėžės apsaugos Jūsų vertingus daiktus nuo dūžių, lūžių ar kitokių pažeidimų.

Pakavimo juosta taip pat turi būti labai tvirta, kad užtikrintų stabilų Jūsų buities daiktų supakavimą ir transportavimą.

Burbulinė plėvelė labai praverčia pakuojant pietų servizą ar aukščiausios rūšies porcelianą. Truputėlis burbulinės plėvelės ir Jūsų indai pasieks naują vietą nesudužę.

Kraustymo pledai padeda apsaugoti visus baldus, įrangą ir kitus daiktus nuo lūžių, subraižymo ar kitokio sugadinimo transportavimo metu. Mes naudojame pačius tvirčiausius pledus užtikrinti Jūsų daiktų saugumą.


Pakavimo taisyklės

Jei planuojate savo daiktus pakuotis pats, pabandykite pasinaudoti šiomis taisyklėmis: 

  • Pakuokite po vieną kambarį, o ne visus iš karto. Pažymėkite kiekvieną supakuotą dėžę, įvardindami jos turinį bei vietą naujame name (pvz. Virtuvė, vonia ir t.t.).
  • Pasistenkite kuo detaliau įvardyti turinį, tuomet Jūsų išpakavimas bus lengvesnis.
  • Pasistenkite, kad dėžių svoris neviršytų Jūsų fizinių galimybių. Jei įmanoma, sunkius daiktus dėkite atskirai į mažas dėžes, kad lengviau būtų nešti.
  • Niekada neklijuokite lipnios juostos tiesiogiai ant poliruotų ar medinių paviršių. Nuplėšiant juostą, galima pažeisti daiktus.
  • Dūžtančius daiktus pakuokite į dvigubas dėžes ir pridėkite pakankamai paminkštinimų.

Ko Jums gali prireikti pirmą naktį ir dieną

Kai viskas jau supakuota ir paruošta pervežimui, įsitikinkite, kad daiktai, kurių Jums gali prireikti mažiausiai yra patys pirmi pernešamį į naują vietą. Tai vėlgi yra labai paprastas ir protingas patarimas. Dėžes, kuriose yra Jūsų dūžtantis pietų servizas ar porceliano kavos puodelių komplektas, dėkite ant pat viršaus tų dėžių, kuriose supakuotos knygos. Tik ne atvirkščiai.


Pasirenkite pirmai nakčiai Jūsų naujuose namuose supakuodamas pagrindinius daiktus į atskirą dėžę ar lagaminą, kurį vešitės su savimi. Jums taip pat tikriausiai norės užkąsti, todėl įsidėkite keletą užkandžių ar sumuštinių pirmai nakčiai. Garantuojame, kad išalksite per visą kraustymąsį, o į kavinę ar restoraną nueiti jėgų nebeturėsite.

Pasirūpinkite, kad kiekvienas turėtų: antrą rūbų komplektą, kad galėtų jais persirengti, rankšluostį, jei geria vaistus, tai ir jų neužmiršti, dantų šepetėlį ir pastą ar kitus asmeninius daiktus. Jums taip pat gali prireikti plastikinių maisto įrankių, lėkščių ar puodelių, tualetinio popieriaus, šiukšlių maišelių, prožektoriaus, pirmosios pagalbos rinkinuko (ar bent vaistų nuo skausmo), pieštuko ir popieriaus, užkandžių, gėrimų ir uždaromų plastikinių maišelių.

Laikantis šių esminių taisyklių Jūsų kraustymasis bus lengvesnis ir patogesnis

AtsiliepimaiSkaityti visus atsiliepimusAtsiųsti atsiliepimą

Užsisakiau paslaugą II kartą, nes labai gerai berniukai dirba, kokybiškai, greitai ir nebrangiai
Violeta Lazdauskienė
 Viskas labai gerai. Esame patenkinti ir būtinai naudosimės Jūsų paslaugomis ateityje
Emilis K.
10. Labai gerai.
Arūnas Budinavičius
Komanda dirba gerai ir greitai.
Rita B.
 Geriausi vertinimai. Šauniai dirbo vyrukai, atsargiai. Jei reikės kitą kartą būtinai naudosiuosi Jūsų paslaugomis.
Aušra, UAB "STORA ENSO LIETUVA"
Daugiau ir lengviau rasti internete!
Mantas Bajalis
Labai gerai dirba. Greitai laksto, net gaila žiūrėti.
Erlandas
Super!
Romualdas Dapšys, UADB "ERGO LIETUVA" Šiaulių regioninio centro direktorius
Didelis AČIŪ už profesionaliai, punktualiai ir nepriekaištingai suteiktą paslaugą, perkraustant "užgyventą turtą" iš Klaipėdos į Vilnių. Pranokote visus mūsų lūkesčius. Ateityje Jus rekomenduosime kaip patikimiausią kraustymo paslaugas teikiančią įmonę, o jei dar kart prireiktų patiems, tai būtinai kreipsimės į Jus.
Rasa P.
Jūsų komandos vaikinų darbu esame patenkinti. Sėkmės Jums!
TEO LT, AB
Užsakymo forma
m3
Pakavimas
Pakavimo medžiagos
Pakrovimas
Iškrovimas
- Privalomi laukai