Parašykite

+370 618 77600

Patarimai kraustantis

Inventorius

Mes Jums taip pat siūlome pasinaudoti profesionaliu kraustymosi inventoriumi bei medžiagomis. Tvirtos pakavimo dėžės, burbulinė plėvelė, stipri pakavimo juosta ar lipni plėvelė visuomet pravers pakuojant savo vertingus daiktus.

Pakavimo dėžės turėtų būti labai tvirtos. Tikrai netiks paprastos dėžės skirtos daržovėms, kurias Jūs parsinešėte iš maisto parduotuvės. Atitinkamo dydžio gofrokartono dėžės apsaugos Jūsų vertingus daiktus nuo dūžių, lūžių ar kitokių pažeidimų.

Pakavimo juosta taip pat turi būti labai tvirta, kad užtikrintų stabilų Jūsų buities daiktų supakavimą ir transportavimą.

Burbulinė plėvelė labai praverčia pakuojant pietų servizą ar aukščiausios rūšies porcelianą. Truputėlis burbulinės plėvelės ir Jūsų indai pasieks naują vietą nesudužę.

Kraustymo pledai padeda apsaugoti visus baldus, įrangą ir kitus daiktus nuo lūžių, subraižymo ar kitokio sugadinimo transportavimo metu. Mes naudojame pačius tvirčiausius pledus užtikrinti Jūsų daiktų saugumą.


Pakavimo taisyklės

Jei planuojate savo daiktus pakuotis pats, pabandykite pasinaudoti šiomis taisyklėmis: 

  • Pakuokite po vieną kambarį, o ne visus iš karto. Pažymėkite kiekvieną supakuotą dėžę, įvardindami jos turinį bei vietą naujame name (pvz. Virtuvė, vonia ir t.t.).
  • Pasistenkite kuo detaliau įvardyti turinį, tuomet Jūsų išpakavimas bus lengvesnis.
  • Pasistenkite, kad dėžių svoris neviršytų Jūsų fizinių galimybių. Jei įmanoma, sunkius daiktus dėkite atskirai į mažas dėžes, kad lengviau būtų nešti.
  • Niekada neklijuokite lipnios juostos tiesiogiai ant poliruotų ar medinių paviršių. Nuplėšiant juostą, galima pažeisti daiktus.
  • Dūžtančius daiktus pakuokite į dvigubas dėžes ir pridėkite pakankamai paminkštinimų.

Ko Jums gali prireikti pirmą naktį ir dieną

Kai viskas jau supakuota ir paruošta pervežimui, įsitikinkite, kad daiktai, kurių Jums gali prireikti mažiausiai yra patys pirmi pernešamį į naują vietą. Tai vėlgi yra labai paprastas ir protingas patarimas. Dėžes, kuriose yra Jūsų dūžtantis pietų servizas ar porceliano kavos puodelių komplektas, dėkite ant pat viršaus tų dėžių, kuriose supakuotos knygos. Tik ne atvirkščiai.


Pasirenkite pirmai nakčiai Jūsų naujuose namuose supakuodamas pagrindinius daiktus į atskirą dėžę ar lagaminą, kurį vešitės su savimi. Jums taip pat tikriausiai norės užkąsti, todėl įsidėkite keletą užkandžių ar sumuštinių pirmai nakčiai. Garantuojame, kad išalksite per visą kraustymąsį, o į kavinę ar restoraną nueiti jėgų nebeturėsite.

Pasirūpinkite, kad kiekvienas turėtų: antrą rūbų komplektą, kad galėtų jais persirengti, rankšluostį, jei geria vaistus, tai ir jų neužmiršti, dantų šepetėlį ir pastą ar kitus asmeninius daiktus. Jums taip pat gali prireikti plastikinių maisto įrankių, lėkščių ar puodelių, tualetinio popieriaus, šiukšlių maišelių, prožektoriaus, pirmosios pagalbos rinkinuko (ar bent vaistų nuo skausmo), pieštuko ir popieriaus, užkandžių, gėrimų ir uždaromų plastikinių maišelių.

Laikantis šių esminių taisyklių Jūsų kraustymasis bus lengvesnis ir patogesnis

AtsiliepimaiSkaityti visus atsiliepimusAtsiųsti atsiliepimą

Labai dekojame sauniai komandai uz profesionalu, greita ir kokybiska darba, kita karta rinksimes tik Jus, ir kitiems rekomenduosime! Transpass kolektyvas Klaipeda.
Sigita Juode, TRANSPAS
Užsakymus priimant turėtų būti vadovaujamasi realiais skaičiavimais apie numanomai atliekamą darbą. Komandos įvertinimas balais: 10.
Eglė Virgailaitė-Mečkauskaitė
Dirba fantastiškai. Patys geriausi atsiliepimai. Linkėjimai komandai.
Loreta S.
 Likome patenkinti Jūsų suteiktomis kraustymo paslaugomis. 10 balų vertinime skirtume 9,5 balo. Sėkmės Jūsų komandai! Pagarbiai Stanislovas Bagdonavičius 
TEO LT, AB
Jokių nusiskundimų šia komanda neturiu, jie gerai atliko darbą.
Kristina, UAB "AIRV" Klaipėdos filialas
Labai patiko kraustymo paslaugos, vyrukai dirba labai gerai, greitai, operatyviai.
Virginija D.
Kraustymas pavyko labai gerai. Esu labai patenkinta
Elvyra V.
Daugiau ir lengviau rasti internete!
Mantas Bajalis
 Kaip visada labai šauniai pavyko kraustymas. Naudodamasi proga, noriu pasidžiaugti Jūsų komandos darbu. Tikrai puikus kainos ir kokybės santykis.
Daiva K.
Nesitikėjome, tačiau kraustymas pavyko super! Dirbo labai greitai, liuks!
Ingrida P.
Užsakymo forma
m3
Pakavimas
Pakavimo medžiagos
Pakrovimas
Iškrovimas
- Privalomi laukai