Parašykite

+370 618 77600

Perkraustyta Šiaulių Universiteto biblioteka

2009 01 09
2008 metų gruodį perkraustėme Šiaulių Universiteto biblioteką į naujai renovuotas patalpas Šiaulių miesto centre. Mūsų komanda pernešė apie 500 000vnt. knygų, visus baldus, joms sandėliuoti, ir perkraustė 50 darbo vietų. Dėkojame bibliotekos darbuotojams už malonų bendradarbiavimą viso darbo metu!

AtsiliepimaiSkaityti visus atsiliepimusAtsiųsti atsiliepimą

Super!
Romualdas Dapšys, UADB "ERGO LIETUVA" Šiaulių regioninio centro direktorius
Daugiau tokių vyrų!
Nijolė Sainininkienė
Perkrausciau senyvo amziaus mama is Taurages i Vilniu ir galiu pasakyti, kad Kraustymo Komanda atliko darba labai profesionaliai, punktualiai ir visas aptarnavimas buvo labai mandagus ir malonus. As issiunciau trim didelem perkraustymo paslaugas teikianciom imonem uzklausima, tai tik Kraustymo Komanda atsiunte labai issamius paskaiciavimus. Nebuvo jukiu netiketumu ir nenumatytu mokejimu. Baldai buvo saugiai supakuoti ir profesionaliai pernesti i buta. Niekas nususibraize, nesuduzo. Rekomenduosiu visiems sia komanda ateityje. Tai puikus biznio pavyzdys is kurio gali mokytis firmos, teikiancios panasias paslaugas. Sekmes Jums, Ilfigenija
Ilfigenija Dupras
Įvertinu labai gerai 10 balų. Darbas tikrai profesionalus. Ačiū.
Rūta Sunkevičienė
Labai kruopščiai ir sąžiningai atliktas darbas, malonu bendrauti.
Violeta Žilinskienė
Dešimt balų!
Regina Astrauskienė
Užsakymus priimant turėtų būti vadovaujamasi realiais skaičiavimais apie numanomai atliekamą darbą. Komandos įvertinimas balais: 10.
Eglė Virgailaitė-Mečkauskaitė
Komanda dirba gerai ir greitai.
Rita B.
Labai gerai!
Paulius Abromavičius
Esam labai patenkintos. Labai geri berniukai, padeda, pataria. Pastabų neturiu, patys labai supratingi, kai reikia išardo, sutvarko. Tiesiog 10 balų. Tokie žmonės ir turi dirbti su žmonėmis. 
Genovaitė I.
Užsakymo forma
m3
Pakavimas
Pakavimo medžiagos
Pakrovimas
Iškrovimas
- Privalomi laukai