Parašykite

+370 618 77600

Mums jau SEPTYNERI metai!

2013 09 26
Mieli mūsų svetainės lankytojai, mūsų kompanijai suėjo septyneri metai! Savo klientų dėka užaugome, sustiprėjome, įgyjome patirties ir išmokome lengvai rasti sprendimus iš sudėtingų situacijų. 
Ačiū, kad tiek metų esate kartu su mumis!

Dar vienais metais ugtelėjęs "Kraustymo komanda" kolektyvas

AtsiliepimaiSkaityti visus atsiliepimusAtsiųsti atsiliepimą

Užsakymus priimant turėtų būti vadovaujamasi realiais skaičiavimais apie numanomai atliekamą darbą. Komandos įvertinimas balais: 10.
Eglė Virgailaitė-Mečkauskaitė
Perkrausciau senyvo amziaus mama is Taurages i Vilniu ir galiu pasakyti, kad Kraustymo Komanda atliko darba labai profesionaliai, punktualiai ir visas aptarnavimas buvo labai mandagus ir malonus. As issiunciau trim didelem perkraustymo paslaugas teikianciom imonem uzklausima, tai tik Kraustymo Komanda atsiunte labai issamius paskaiciavimus. Nebuvo jukiu netiketumu ir nenumatytu mokejimu. Baldai buvo saugiai supakuoti ir profesionaliai pernesti i buta. Niekas nususibraize, nesuduzo. Rekomenduosiu visiems sia komanda ateityje. Tai puikus biznio pavyzdys is kurio gali mokytis firmos, teikiancios panasias paslaugas. Sekmes Jums, Ilfigenija
Ilfigenija Dupras
Nesitikėjome, tačiau kraustymas pavyko super! Dirbo labai greitai, liuks!
Ingrida P.
 Kaip visada labai šauniai pavyko kraustymas. Naudodamasi proga, noriu pasidžiaugti Jūsų komandos darbu. Tikrai puikus kainos ir kokybės santykis.
Daiva K.
Dešimt balų!
Regina Astrauskienė
Dirba fantastiškai. Patys geriausi atsiliepimai. Linkėjimai komandai.
Loreta S.
Dirbkite ir toliau sėkmingai!
Alma Filipavičienė
Labai kruopščiai ir sąžiningai atliktas darbas, malonu bendrauti.
Violeta Žilinskienė
Profesionalus darbas ir malonus bendravimas. Jokio streso kraustantis iš Olandijos atgal į Vilnių. Ačiū Komandai ir gerų kelių !
Asta
10. Labai gerai.
Arūnas Budinavičius
Užsakymo forma
m3
Pakavimas
Pakavimo medžiagos
Pakrovimas
Iškrovimas
- Privalomi laukai