Parašykite

+370 618 77600

Kraustymo darbų vadovai tobulinosi seminare

2008 01 03
Darbų vadovai - Marius Mickus ir Andrius Kazimieraitis, tobulinosi VŠĮ "Šiaulių regiono plėtros agentūros" organizuotame seminare "Vadovo asmeninio darbo racionalizavimas". Buvo išnagrinėtos temos apie vadovavimą, lyderiavimą, darbuotojų motyvavimą, užduočių vykdymą ir jų delegavimą, laiko valdymą. Naujos žinios ir galimybės padės mūsų komandos lyderiams ir toliau sėkmingai vadovauti darbams ir efektyviai aptarnauti klientus!

AtsiliepimaiSkaityti visus atsiliepimusAtsiųsti atsiliepimą

Reikėjo parvežti motociklą iš Vokietijos i Lietuvą. Ačiū už profesionaliai, punktualiai suteiktą paslaugą! Jūsų komandos vaikinų darbu esame patenkinti. Sėkmės Jums! Kai reikės, pati vėl kreipsiuosi ir kitiems rekomenduoju.
Vilma G.
Dešimt balų!
Regina Astrauskienė
Komanda dirba gerai ir greitai.
Rita B.
Labai gerai dirba Kraustymo komandos vyrai, todėl jei reikės vėl būtinai kreipsiuos į Juos.
P. Rimantas
Vyrai labai gerai dirba. Net nesitikėjome, kad taip greitai ir gerai viską padarys. Viską išrinko, surinko, išnešė, sunešė, sutvarkė. Viską padarė operatyviai, mums patiems turbūt nebūtų pavykę. Šaunuoliai! 
Larisa
Užsisakiau paslaugą II kartą, nes labai gerai berniukai dirba, kokybiškai, greitai ir nebrangiai
Violeta Lazdauskienė
 Esame labai patenkinti. Nusiskundimų nei darbu, nei paslauga neturime. Punktualūs, gerai dirba. Kaina atitinka kokybę. Sveikinimai!
UAB "ART DECO"
Dirba fantastiškai. Patys geriausi atsiliepimai. Linkėjimai komandai.
Loreta S.
Labai gerai.
Nijolė Matkevičienė
Professional work and pleasant communication. No stress when moving from the Netherlands back to Vilnius. Thanks to the team and good roads! 
Asta
Užsakymo forma
m3
Pakavimas
Pakavimo medžiagos
Pakrovimas
Iškrovimas
- Privalomi laukai