Parašykite

+370 618 77600

5 svarios priežastys kodėl verta naudotis "Kraustymo komandos" paslaugomis persikraustant

2007 05 01
5 svarios priežastys dėl ko verta naudotis mūsų kraustymo paslaugomis

Ar žinote, kad vidutinis žmogus per savo gyvenimą persikrausto 11 kartų? Pagal statistiką, persikraustymas yra vienas iš labiausiai stresą sukeliančių įvykių gyvenime. Keista, bet mes esame linkę tai daryti gana dažnai.
Vienas iš labiausiai mus erzinančių dalykų yra pakavimas daiktų, kuriuos mes sukaupėme per daugelį metų. Dauguma gyventojų galvoja, kad šį darbą gali patys nesunkiai atlikti. Deja, bet profesionalai šį darbą atlieka daug sparčiau ir efektyviau, kalbant apie laiko ir kaštų ekonomiją.

Todėl, kad:

1. Greitis

Profesionalai. Profesionali kraustymo paslaugas teikianti įmonė dažniausiai turi didelį personalą, kurie gali pakelti bei pernešti sunkias dėžes, baldus ar kitus daiktus. Be to, jie yra profesionaliai apmokyti ir žino visą sistemą, kaip reikia greitai, ekonomiškai, tvarkingai supakuoti Jūsų daiktus ir per trumpiausią laiką nunešti juos į krovininį automibilį.
Jūs. Jūs nesate įpratęs pakuoti šaldytuvo, nešti pianino ar pakuoti daiktų. Tai reiškia, kad Jums reikės susikviesti tuziną artimiausių draugų ar giminaičių, kurie, kad Jums padėtų šiuos daiktus pernešti, turės tikriausiai atsisakyti laisvo šeštadienio. Su šitokia didele žmonių komanda, Jūs tikrai pamiršite arba apie laiką, arba nepaisysite elementarios pakavimo tvarkos taisyklių.

2.Kaina.

Profesionalai. Nors Jums iš pirmo žvilgsnio ir gali pasirodyti, kad „Kraustymo komandos" paslaugos kainuoja nemažai, tačiau į kainą įeina valandinis darbuotojų užmokestis, mokesčiai, kuras, draudimas nuo nelaimingų atsitikimų bei kitas pakavimui/transportavimui reikalingas inventorius.
Jūs. Jums reikės išsinuomoti krovininį automobilį, be to, jei kelionė bus tolesnė, turbūt kilometražas taip pat bus apmokestintas. Ne gana to, Jums patiems reikės pasirūpinti virvėmis, kad pririšti baldus, pledais, kad baldai nesusigadintų transportavimo metu, dėžėmis, į kurias pakuosite daiktus bei kitomis reikalingomis medžiagomis. Efektyviau būtų šias užduotis patikėti šį darbą išmanačiai kompanijai, ir tuo tarpu Jums dirbti savo tiesioginį darbą.

3.Dūžiai/ Lūžiai.

Profesionalai. Mes, „Kraustymo Komanda" turime draudimą, todėl jei kas nors sudužtų ar sulūžtų kraustymo metu, visi nuostoliai būtų atlyginti. Tai yra tartum užtikrinimas, kad Jūsų brangus porceliano servizas ar plačiaekranis skystųjų kristalų televizorius liks sveiki ir reikiamą vietą pasieks nesudužę.
Jūs. Jei ką nors sudaužysite patys, Jūs ir būsite atsakingi už tai, kas nepasiekė norimos vietos. O jei kuris nors iš Jūsų susikviestų draugų sudaužys aukščiausios rūšies krištolo taures, kurias Jums padovanojo tėvai sutuoktuvių proga, Jūs turėsite arba prarasti gerą draugą ir įsigyti taures pats, arba laukti, kol šis draugas nupirks bent iš dalies panašias į senasias.

4. Įrengimai.

Profesionalai. Profesionali „Kraustymo komanda", turi tam reikiamus įrengimus, kad persikraustymas būtų neskausmingas. Mes turime krovininius automobilius su pakeliamu liftu, kad daiktai būtų saugiai ir greitai pernešamį į furgoną. Mes taip pat turime specialius diržus ir virves, kad galėtume baldus ar dėžes pritvirtinti ir saugiai transportuoti. Be to, vairuotojai yra patyrę profesionalai, lengvai naviguojantys siauromis gatvėmis su krovininiu transportu.
Jūs. Tam, kad sumažintumėte persikraustymo išlaidas, Jūs pasirinksite furgoną mažesnį nei Jums iš tikro reikia. Jūs paaukosite daug laiko, bandydamas sukrauti visus savo „užgyventus" daiktus į vieną mažą furgoną. Kitas dalykas, kad Jūs tikriausiai pasielgstumėte kvailai, sėdę už vairo didesnės nei įprastai mašinos neturėdamas jokių krovininio automobilio vairavimo įgudžių. Pasekmės šitokio vairavimo gali būti labai skaudžios: nelaimingas atsitikimas kelyje, daiktų, baldų sugadinimas, ir kas svarbiausia, Jūsų pasitikėjimo savimi sužlugdymas.

5. „Išgijimo" arba atsinaujinimo laikotarpis.

Profesionalai. Pasamdę profesionalą būsite tikri, kad Jūsų daiktai bus pristatyti laiku, nesugadinti. Jūs galite užsisakyti, kad daiktus išpakuotų profesionalai arba, jei pats turėsite pakankamai laiko, išpakuoti daiktus savo jėgomis.
Jūs. Jei kraustysitės savo jėgomis, po keleto valandų arba dienų intensyvaus darbo, turėsite skirti atitinkamai laiko savo raumenims pailsėti: keletas valandų lovoje ištiesus kojas, keletas valandų miegui ir karštai voniai. Tik po tokio sunkaus fizinio darbo ir intensyvaus poilsio suprasite, ką iš tiesų Jūs galite daryti pats. Tikėtina, kad praeis kelios dienos ar net savaitės, kol galėsite išsitraukti vonios rankšluosčius iš dėžių ar rasti reikiamą daiktą vienoje iš dešimčių dėžių.

Taigi sudėkite pliusus ir minusus už kraustymąsį samdant profesionalų komandą arba organizuojant darbus pačiam. Jūs suprasite, kad daug efektyviau atsižvelgiant į laiką ir lėšas, neskaitant patogumo, leisti profesionalams padaryti tai, ką jie išmano geriausiai.

AtsiliepimaiSkaityti visus atsiliepimusAtsiųsti atsiliepimą

Daugiau tokių vyrų!
Nijolė Sainininkienė
 Likome patenkinti Jūsų suteiktomis kraustymo paslaugomis. 10 balų vertinime skirtume 9,5 balo. Sėkmės Jūsų komandai! Pagarbiai Stanislovas Bagdonavičius 
TEO LT, AB
Dešimt balų!
Regina Astrauskienė
 Geriausi vertinimai. Šauniai dirbo vyrukai, atsargiai. Jei reikės kitą kartą būtinai naudosiuosi Jūsų paslaugomis.
Aušra, UAB "STORA ENSO LIETUVA"
Užsakymus priimant turėtų būti vadovaujamasi realiais skaičiavimais apie numanomai atliekamą darbą. Komandos įvertinimas balais: 10.
Eglė Virgailaitė-Mečkauskaitė
 Kaip visada labai šauniai pavyko kraustymas. Naudodamasi proga, noriu pasidžiaugti Jūsų komandos darbu. Tikrai puikus kainos ir kokybės santykis.
Daiva K.
Nesitikėjome, tačiau kraustymas pavyko super! Dirbo labai greitai, liuks!
Ingrida P.
Daugiau ir lengviau rasti internete!
Mantas Bajalis
Aptarnavimas ir prekių pristatymas buvo geras.
Jurgita Joniškytė
Dirba labai greitai ir organizuotai, malonu dirbti su tokia komanda. Gero biznio.
Genovaitė Buisson
Užsakymo forma
m3
Pakavimas
Pakavimo medžiagos
Pakrovimas
Iškrovimas
- Privalomi laukai