Parašykite

+370 618 77600

Projektas "Čia mano kiemas"

Cia_mano_kiemas_logotipas2_2

Mūsų įmonės organizuojamo projekto  "Čia mano kiemas" bendra informacija: 

Koks tikslas?
Projekto „Čia mano kiemas“ tikslas - atnaujinti kuo daugiau sporto aikštelių, prisidėti prie vaikų ir jaunimo užimtumo, aktyvaus gyvenimo būdo skatinimo.

Kokia įranga bus naudojama?
Krepšinio aikštelėms atnaujinti naudojamos metalinės 120x90 cm lentos, antivandaliniai lankai ir metaliniai tinkliukai. Visos konstrukcijos sustiprintos ir pritaikytos tarnauti ilgai, eksploatuojant gatvės sąlygomis. 

Pilnas aikštelės komplektas:
Metalinė lenta;
Antivandalinis lankas;
Metalinis tinkliukas;

Ar galima įrengti ne tik krepšinio aikštelių atnaujinimą, bet ir, pavyzdžiui, lauko treniruoklių aikštelę pastatyti ar panašiai?
Taip, žinoma. Savo paramą galite skirti tam, kam Jūs norite. Mes padėsime viską suorganizuoti.

Kokios rėmimo sąlygos?
Rėmėjai gali įsigyti neribotą komplektų skaičių ir patys nustatyti, kurias krepšinio aikšteles atnaujinti. Ant kiekvienos krepšinio lentos bus tik jos rėmėjo logotipas. Visi rėmėjai bus patalpinti www.ciamanokiemas.lt pagrindiniame puslapyje ir rėmėjų skiltyje, taip pat patalpinta informacija projekto FACEBOOK  puslapyje.

Kiek tai kainuoja?
Vieno pilno krepšinio komplekto vertė yra 500Lt. Galėtume įrengti ir tvoreles, kad vaikai bežaisdami neįbėgtų į gatvę, antivandalinius suoliukus,kad būtų kur pailsėti. Tačiau ar tai kainuotų papildomai, priklausytų nuo to ar atsirastų norinčių paremti gaminiais, darbu ir panašiai. Kitokio tipo aikštelėms atrastume geriausius tiekėjų pasiūlymus.

Kokia dalis atitenka projekto organizatoriams?
Projekto organizatoriai visas administracines ir organizacines išlaidas padengia patys. Tad visa Jūsų parama bus skirta tik aikštelių sutvarkymui. Visa tai galėsime pagrįsti pirkimo dokumentais.

Ar galima prisijungti prie projekto ir tapti rėmėjais neparemiant pinigais?
Žinoma! Galite prisijungti prie mūsų organizuojant, skleidžiant informaciją, taip pat suteikdami reikalingą inventorių (pvz. bokšteliai, kranai, įrankiai ir pan.), produktus (pvz. dažai, suoliukai, tvoros ir pan.) ar paslaugas (aikštelių išvalymas, duobių užtaisymas, dažymas, montavimas ir pan.)

Kas organizuoja šį projektą?
Organizatoriai yra UAB „Kraustymo komanda“ (Martynas Vidžiūnas +370 618 77400).

Kur pervesti pinigus?
Pinigus pervesti galite pervesti žemiau nurodytais rekvizitais, tačiau prieš tai susisiekite su mumis dėl detalių suderinimo, kad nebūtų jau rezervuotos aikštelės, kurias norite sutvarkyti ir panašiai. Įmonėms rėmimo sumą galima išskaičiuoti iš pelno, todėl nereikia mokėti pelno mokesčio nuo rėmimo sumos.

Sporto klubas "Tavo iššūkis"
Įmonės kodas: 302761669
Adresas: Krymo g. 14-69, Šiauliai
A/s Nr.: LT927400040623623810
Danske Bank A/S Lietuvos filialas
B.k. 74000 

AtsiliepimaiSkaityti visus atsiliepimusAtsiųsti atsiliepimą

Reikėjo parvežti motociklą iš Vokietijos i Lietuvą. Ačiū už profesionaliai, punktualiai suteiktą paslaugą! Jūsų komandos vaikinų darbu esame patenkinti. Sėkmės Jums! Kai reikės, pati vėl kreipsiuosi ir kitiems rekomenduoju.
Vilma G.
Kraustymas pavyko labai gerai. Esu labai patenkinta
Elvyra V.
 Esame labai patenkinti. Nusiskundimų nei darbu, nei paslauga neturime. Punktualūs, gerai dirba. Kaina atitinka kokybę. Sveikinimai!
UAB "ART DECO"
Dirba kiek tik įmanoma greitai. Tikrai labai ačiū.
Sigita K.
Labai malonu buvo dirbti su Jumis. 
Lietuvos bankas
10!!!! Šaunūs!
Raimonda Kaluginienė
Vyrai labai gerai dirba. Net nesitikėjome, kad taip greitai ir gerai viską padarys. Viską išrinko, surinko, išnešė, sunešė, sutvarkė. Viską padarė operatyviai, mums patiems turbūt nebūtų pavykę. Šaunuoliai! 
Larisa
Puikiai!
Birutė Andriukaitienė
Labai gerai.
Nijolė Matkevičienė
10. Labai gerai.
Arūnas Budinavičius
Užsakymo forma
m3
Pakavimas
Pakavimo medžiagos
Pakrovimas
Iškrovimas
- Privalomi laukai